Üdvözöljük a KERI weboldalán!
Tekintse meg beiskolázási menüpontunkat, illetve keressen a www.facebook.com /makokeri oldalon.


Start | Stop

Szakgimnázium?
Szakközépiskola?


Szakmák éjszakája 2017
Siker az OSZTV
országos döntőjében!
Felnőttoktatás
Induló képzéseink a
2017/2018-as tanévben

Almanach







1963-64


4.A

Osztályfõnök: Pintér Zoltán

1. Barna Mária Hajnalka
2. Bíró Julianna
3. Cirok Erzsébet
4. Fehér Mária
5. Fésûs Mária
6. Galgóczi Piroska Mária
7. Gazdag Julianna Zsuzsanna
8. Gyürefi Mária Erzsébet
9. Imreh Éva Anna
10. Kecskés Mária Blanka
11. Kindle Nórika
12. Kispál Anna
13. Komáromi Sarolta
14. Krobák Zsuzsanna Erzsébet
15. Lajos Etelka
16. Lencsés Ilona
17. Márton Borbála
18. Mészáros Gabriella Mária
19. Nagy Borbála
20. Putnoki Gabriella Rozália
21. Rajki-Tóth Erzsébet
22. Ratkai Mária
23. Rácz Zsuzsanna Rozália
24. Rózsahegyi Edit Mária
25. Simon Katalin
26. Somogyi Julia Erzsébet
27. Subicz Éva
28. Szabó Éva Mária
29. Szabó Franciska Ibolya
30. Szabó Magdolna Mária
31. Szendrei Ilona
32. Szunyi Margit Erzsébet
33. Tóth Eszter Ibolya
34. Tóth Ilona Margit
35. Tudja Éva
36. Vakarcs Anna Mária


4.B

Osztályfõnök: Kovács László

1. Balogh János
2. Bálint Mihály
3. Börcsök Sándor
4. Dencsi Bálint
5. Drágán György
6. Fülep Imre
7. Hangai András György
8. Karácsony István
9. Karikás Barnabás
10. Karóczkai Ferenc
11. Kiss Géza
12. Kovács Béla
13. Kozák János
14. Kristóf Imre
15. Langó Imre
16. Lóczi Mihály
17. Marosfalvi Lajos
18. Menyhért Péter
19. Molnár Ferenc
20. Németh Antal József
21. Németh Sándor József
22. Pál János
23. Pálfi Gyula
24. Polgár Tibor
25. Sipeki Zoltán
26. Somodi Imre
27. Szabó János
28. Szombati Attila
29. Szövetes Péter
30. Szûcs Tassy Tibor Ferenc
31. Varga Imre
32. Varga Mihály
33. Tasnádi Tibor

Levelezõ tagozat:

Osztályfõnök: Mágori Sándor

1. Bakai Ferencné Döme Irén Erzsébet
2. Balla Rozália
3. Benák Ferenc György
4. Biró Imre
5. Budai László
6. Csiszár Antalné Harmann Viktória
7. Faragó József Sándor
8. Gerlach János
9. Gardos Gyula Béláné Lantos Magdolna
10. Horváth Mária
11. Kardos András
12. Katona Istvánné Z. Nagy Irén
13. Kerekes Róbert Kornélné Takács Irén Ilona
14. Kováts Enikõ Mária
15. Ladányi Ilona
16. Molnár


© 2017 - Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma