Bejelentkezés

  • Felhasználónév:
  • Jelszó:
Felnőttoktatás
Induló képzéseink a
2017/2018-as tanévben

Szakmák éjszakája 2017
Siker az OSZTV
országos döntőjében!

Almanach








1965-66


4.A

Osztályfõnök: Dr. Balázs Józsefné

1. Agócs Klára
2. Bánházi Margit
3. Czeglédi Mária
4. Dégi Erzsébet
5. Dudás Katalin
6. Faragó Terézia
7. Felföldi Erzsébet
8. Gergely Katalin Mária
9. Gyarmati Irma
10. Hajdú Julianna Klára
11. Herczeg Mária
12. Hunyi Vilma
13. Katona Eszter
14. Kelemen Enikõ
15. Kerekes Ágnes
16. Kimmel Magdolna Zsófia
17. Kocsis Terézia Katalin
18. Kovács Mária Anna
19. Lánc Anna Erzsébet
20. Makra Aranka Erzsébet
21. Nemes Erzsébet
22. Ombódi Klára Katalin
23. Prági Mária
24. Raduska Ilona Irén
25. Rigó Ilona Mária Magdolna
26. Sándor Margit Erzsébet
27. Simon Julianna
28. Sipos Éva Valéria
29. Szántó Irén
30. Szegedi Gabriella Mária
31. Szokolai Katalin Eszter
32. Szûcs Irma
33. Takács Piroska
34. Tarján Anna
35. Tímár Magdolna
36. Tóth Ibolya Erzsébet
37. Varga Anna Piroska
38. Vígh Katalin Julianna
39. Vígh Zsuzsanna
40. Vincze Erzsébet

4.B

Osztályfõnök: Patyi Jenõ

1. Alexi János
2. Apler Dezsõ Imre
3. Bajnai Károly
4. Baranyi Zoltán
5. Bartha Ferenc
6. Benyó Pál János
7. Bozsó András
8. Brücher Mihály Gábor
9. Csala István
10. Dorogi Sándor János
11. Fazekas Lajos
12. Fekete Imre István
13. Galla Tibor István
14. Gyömbér Péter
15. Kerek Béla Ignác
16. Kiss Béla József
17. Kopasz Sándor
18. Kosik Béla
19. Kovács Tibor Károly
20. Lovász András Gábor
21. Molnár Sándor
22. Nagy István
23. Nyilasi László
24. Pesti Tiborc Árpád
25. Simon István
26. Szilágyi Miklós István
27. Szûcs Ferenc
28. Szûcs Zoltán
29. Takács József
30. Takács Károly
31. Tar Imre
32. Wéber Géza

Levelezõ tagozat A osztály:

Osztályfõnök: Patyi Jenõ

1. Adók Margit
2. Borka Jánosné Nacsa Etelka
3. Budai Éva
4. Goldis Anna Mária
5. Gulácsi Béláné Krista Julianna
6. Hévizi Lajosné Molnár Ilona
7. Kiss Sándor
8. Kõszegi Károlyné Pásztor Ilona
9. Lúcsó Gizella
10. Martonosi György
11. Martonosi József
12. Romanek István
13. Siket Béla
14. Sóki Mihályné Bányai Borbála
15. Suly


© 2015 - Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma