Bejelentkezés

  • Felhasználónév:
  • Jelszó:
Felnőttoktatás
Induló képzéseink a
2017/2018-as tanévben

Szakmák éjszakája 2017
Siker az OSZTV
országos döntőjében!

Almanach





1966-67


4.A

Osztályfõnök: Patyi Jenõ

1. Albert Erzsébet
2. Bálint Margit Julianna
3. Bárdos Magdolna Ilona
4. Barna Judit
5. Butt Irén
6. Dénes Mária Terézia
7. Erdei Mária
8. Fazekas Ilona Piroska
9. Ferenczi Anna
10. Gyüre Rozália Margit
11. Hegedüs Ilona Katalin
12. Iván Mária Angéla
13. Jenei Etelka
14. Jenei Róza
15. Kalmár Zsuzsanna
16. Kerekes Emma
17. Kis Anna Mária
18. Kis Irén Ilona
19. Kocsis Erzsébet
20. Kovács Judit Éva
21. Mátyás Ilona
22. Nagy Anna Edit
23. Nagy Ilona Irén
24. Nagy Julianna
25. Nagyvári Magdolna
26. Papp Kornélia Katalin
27. Pozsár Anna
28. Ratkai Etelka
29. Rózsa Irén
30. Seprenyi Margit
31. Simon Ilona
32. Szabó Anna
33. Szabó Katalin Ilona
34. Szekeres Veronika
35. Szilágyi Julianna
36. Tapasztó Zsuzsanna Julianna
37. Titkos Edit Margit
38. Tóth Katalin
39. Tóth Mária
40. Túri Margit
41. Vincze Margit Ilona Emma
42. Vincze Mária


4.B

Osztályfõnök: Kovács Lajos

1. Ábrahám Albert
2. Akácz Márton
3. Akai József
4. Ali István
5. Ambrus Imre
6. Balogh Sándor
7. Barna Gyula
8. Beder László
9. Bódi György
10. Gazdag Sándor
11. Gálfi Sándor
12. Gáspár Imre
13. Harmati Albert
14. Hegedüs Béla
15. Illyés Sándor
16. Juhász Ottó
17. Kemecsei Miklós
18. Kiszely Imre
19. Komáromi Mihály
20. Kovács Imre
21. Ladányi Sándor
22. Losonczi Pál
23. Nagy Gy. László
24. Nemes László
25. Nyuzó Béla
26. Paku Sándor
27. Pesti István
28. Savanya Sándor
29. Somlai Sándor
30. Szabó Péter István
31. Tápai Károly
32. Tóth István
33. Túri Ferenc
34. Túri Pál
35. Varga Árpád
36. Weibli Zoltán

Levelezõ tagozat A osztály:

Osztályfõnök: Kovács Lajos

1. Buruzs János
2. Csertus Margit
3. Horváth Ilona
4. Jáksó Imre
5. Kádár István
6. Cs. Kiss Ferencné Budai Katalin
7. Kovács Lajosné Savanya Irén
8. Majoros Lajosné Jeges Mária
9. Marinki Andrásné Szûcs Julianna
10. Páll Mihályné Keresztúri Piroska
11. Patyi Jenõné Szirmai Veronika
12. Rutkai Ilona
13. Sánta Erzsébet


© 2015 - Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma