Bejelentkezés

  • Felhasználónév:
  • Jelszó:
Felnőttoktatás
Induló képzéseink a
2017/2018-as tanévben

Szakmák éjszakája 2017
Siker az OSZTV
országos döntőjében!

Almanach







1981-ben érettségiztek:


4.A

Osztályfõnök: Fülöpné Strohner Irén

1. Bezdán Katalin
2. Csáki Ferenc
3. Csõsz Ildikó
4. Frei Edit
5. Hadár Margit Erika
6. Horváth Gyöngyike Etelka
7. Kiss Csaba
8. Kondacs Judit
9. Kocsis Ilona
10. Kónya Ilona
11. Kovalcsik Ilona
12. Krisztik János
13. Majoros Márta
14. Mézes Margit
15. Mitró Klára
16. Pálfi Juliánna
17. Sárközi Erika
18. Szabó Katalin
19. Tóth Károly Tibor
20. Vajas Mihály Károly
21. Zámbori Magdolna
21. Zelei Erzsébet


4.B

Osztályfõnök: Pintér Zoltán

1. Bodó Magdolna
2. Börcsök Margit
3. Erdei Zsuzsanna
4. Farkas Ilona
5. Forró Péter
6. István Mária
7. Kovács Róbert
8. Makszi Gabriella
9. Martonosi Jolán
10. Mencser Éva
11. Nagy Sándor
12. Nyiri Rozália
13. Rabi Judit
14. Rácz Ildikó
15. Simon Zoltán
16. Szakácsi Aranka
17. Szapora József
18. Takács Ferenc
19. Tóth Katalin Julianna
20. Tyitye Mária
21. Varga Tibor
22. Zsankó Mihály
23. Kiss Mária
24. Kormány Mária
25. Szegedi Ilona

Levelezõ tagozat:

Osztályfõnök: Kréz Tibor

1. Árva Mária
2. Biczók Béláné Papp Anna
3. Borka Józsefné Németh Ágnes
4. Csonka Sándorné Cseh Erzsébet
5. Csorba Gyöngyi
6. Kónya Józsefné Dömösi Katalin
7. Grúber Mihály
8. Joó Lászlóné Kurunczi Irén
9. Lévai Istvánné G. Szabó Erzsébet
10. Molnár Teréz Kondé Lászlóné
11. Molnár Lajosné Mihály Terézia
12. Páska Balázs
13. Páska Balázsné Fekete Julianna
14. Szegvári Sándor
15. Szegvári Sándorné Magó Ilona
16. Szepesi Ferenc
17. Dr. Tamás Péterné Miklós Margit
18. Varga Jánosné Csékmény Rozália
19. Viola Istvánné Moldován Margit
20. Gera József
21. Martonosi Ferencné Szõke Veronika
22. Varga Andrea Szakál Gáborné
23. Juhász Kálmán


Levelezõ II:

Osztályfõnök: Dr. Miklós Lászlóné

1. Albert Sándor
2. Almási Sándor
3. André Lászlóné Nagy Katalin
4. Berkes Attiláné Vári Ildikó
5. Bódi Sándorné Szûcs Sára
6. Bodó Gyuláné Stumpf Kornélia
7. Bús János
8. Domonkos Gusztáv
9. Frank István
10. Frank Istvánné S


© 2015 - Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma