Bejelentkezés

  • Felhasználónév:
  • Jelszó:
Felnőttoktatás
Induló képzéseink a
2017/2018-as tanévben

Szakmák éjszakája 2017
Siker az OSZTV
országos döntőjében!

Almanach







1984-85



4. A

Osztályfõnök: Fülöpné Strochner Irén

1. Ambrus Attila
2. Antal Edit
3. Bozsó Ilona
4. Böngyik Mária
5. Czúth Éva
6. Csatári János
7. Csizmás Mária
8. Csóka József
9. Csóré Sándor
10. Csúri Etelka
11. Dorogi Ibolya
12. Fekete Tibor
13. Gulyás Éva
14. Hajdú Mária
15. Hévézi Sándor
16. Karasz Katalin
17. Kiss Sándor
18. Korom Mariann
19. Lengyel Ilona
20. Márki Zoltán
21. Máté Éva
22. Nagy Edit
23. Nagy Ildikó
24. Nagy Tünde
25. Ötvös Mária
26. Rozsnyai Ildikó
27. Tokár László
28. Tóth Erzsébet
29. Tóth Marianna
30. Török Ildikó
31. Vajda Ilona
32. Zámbó Ildikó


4. B

Osztályfõnök: Savanya Sándor

1. Balla János
2. Borók Erika
3. Czene Gábor
4. Erdei János
5. Farkas Erika Edit
6. Farkas Ildikó
7. Garai Judit
8. Gál Imre
9. Gera Tímea
10. Hajdu Erika Erzsébet
11. Homonnai Erika
12. Hudák Enikõ Natália
13. Jenei Éva
14. Kalmár Csilla
15. Kasza Tibor Sándor
16. Kosztinka Zoltán
17. Kukla Márta Erika
18. Lévai István Attila
19. Maróti Tamás Marcell
20. Nagy Erzsébet Gyöngyi
21. Nagy Zsuzsanna Andrea
22. Oros Magdolna
23. Ribárszki Anna
24. Sárvári László
25. Szabó Edit
26. Szondi Mária
27. Szülek Angéla
28. Trényi Emma
29. Veréb Erika
30. Vékony Judit
31. Vígh Ildikó

Levelezõ tagozat:

Osztályfõnök: Rácz Margit

1. Antal Béla
2. Bakai Mátyásné Vancsó Rozália
3. Bakos Etelka
4. Bali Jánosné Kardos Éva
5. Csiszár Lajos
6. Ferenczi Mária
7. Folyami Istvánné Tóth Edit
8. Hegedûs Lászlóné Korom Mária
9. Járki Sándorné Szilágyi Gabriella
10. Kádár Józsefné Bánszki Katalin
11. Kónya György
12. Mágori Lászlóné Nagy Edit
13. Neparáczkiné Turuczki Edit
14. Olasz Sándor
15. Restás Józsefné Kardos Katalin
16. Solcz Lászlóné Ludányi Jolán
17. Szõnyi Sándor
18. Szûcs Sándor
19. Takács Zsuzsanna
20. Trényi Mátyásné Nagy Emma
21. Varga Dudás Jánosné Szécsi Julianna

É/II:

Osztályfõnök: Dr. Miklós Lászlóné

1. Antal Béláné Horváth Erzsébet
2. Bajusz Lászlóné
3. Baranyi Jenõ


© 2015 - Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma