Bejelentkezés

  • Felhasználónév:
  • Jelszó:
Felnőttoktatás
Induló képzéseink a
2017/2018-as tanévben

Szakmák éjszakája 2017
Siker az OSZTV
országos döntőjében!

Almanach







1988


4.A

Osztályfõnök: Rácz Margit

1. Antal Anita
2. Antal Éva
3. Balla Anikó
4. Baranyi Jolán
5. Baranyi Zoltán
6. Bozsányi Zsuzsanna
7. Csige Ilona
8. Földesi Margit
9. Herczku Gabriella
10. Igaz Ágnes
11. Jankovics Annamária
12. Joó Mária
13. Kászián Gyöngyi
14. Kiss Ildikó
15. Molnár Ildikó
16. Nagy Edit
17. Nagy Erika
18. Nagy Mária
19. Nádasi Judit
20. Olasz Ildikó
21. Papp Tünde
22. Puszta Krisztina
23. Rácz Tibor
24. Ribárszki Erika
25. Sass Erzsébet
26. Somodi Andrea
27. Szabó Irén
28. Szatmári Julianna
29. Szerze Zsuzsanna
30. Szél Krisztina
31. Szilágyi Erika
32. Tarr Judit
33. Tóth Marianna
34. Vendlóczki László

4.B

Osztályfõnök: Árgyelán György

1. Aponyi Szilvia
2. Bágy Anna
3. Bella Anikó
4. Békési Ágnes
5. Daróczi Csaba Attila
6. Erdei Gábor
7. Farkas Katalin
8. Ferenczi Erika
9. Gaál Emese
10. Henzsel Henriette
11. Kalász Gyöngyi
12. Kieta Zsolt
13. Király Erika
14. Kiss Márta
15. Kockás Gabriella
16. Kocsis János
17. Kocsis József
18. Kovács Ágnes
19. Kovács Erika
20. Nagy Rozália
21. Nagy Zsuzsanna
22. Papp Zsolt
23. Szabó Géza
24. Szabó Ildikó
25. Szabó Szilárd
26. Száz Ilona
27. Szepesi Ágnes
28. Szigeti Rita
29. Szikszay Edit
30. Török Andrea
31. Zeitler Erika
32. Zielbauer Márta
33. Kászián Miklós

Levelezõ tagozat:

Osztályfõnök: Dr. Fülöpné Strohner Irén

1. Antal Margit
2. Baráthné Dénes Márta
3. Cseh Kálmánné Szabó Ilona
4. Dombi Ferencné Szövõ Mária
5. Ferenczi Ildikó
6. Földesi Imréné Tóth Mária
7. Hidegkúti Mária
8. Hortobágyi Zoltán
9. Köteles Klára
10. Krista Mátyásné Bajnai Zsuzsanna
11. Molnár Lászlóné Szabó Éva
12. Molnár Józsefné Borbás Veronika
13. Nagyné Szûcs Piroska
14. Pintér Mihályné Keresztúri Ilona
15. Szabó Istvánné Látrányi Zsuzsanna
16. Szandtner László
17. Törõs Andrásné Tóth Vas Julianna
18. Varga Aladárné Erki Kis Mária
19. Vígh József


É/II:

Osztályfõnök: Savanya Sándor

1. Bajusz Éva Ágnes
2. Baranyi Julianna
3. Barth


© 2015 - Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma