Üdvözöljük a KERI weboldalán!
Tekintse meg beiskolázási menüpontunkat, illetve keressen a www.facebook.com /makokeri oldalon.


Start | Stop

Szakgimnázium?
Szakközépiskola?


Szakmák éjszakája 2017
Siker az OSZTV
országos döntőjében!
Felnőttoktatás
Induló képzéseink a
2017/2018-as tanévben

Almanach








1993-94


12.A

Osztályfõnök: Szilágyi Sándorné

1. Bálványos Zsolt
2. Benkõ Tímea
3. Bódi Bernadett
4. Börcsök Andrea
5. Dancsi Ildikó
6. Dohányos Ivett
7. Engedi Ildikó
8. Engedi Róbert
9. Erdõdi Krisztina
10. Faragó Anita
11. Gáspár Mónika
12. Gilicze Andor
13. Gulyás Éva
14. Gutta Kitti
15. Harcsás Gabriella
16. Köteles Ildikó
17. Lévai Beatrix
18. Lévai Tünde
19. Molnár Renáta
20. Mucsi Hajnalka
21. Nagy Gy. Richárd
22. Nemes Viktória
23. Pásztor Ágnes
24. Ruttkay Attila
25. Ruzsán Krisztina
26. Sándor Barbara
27. Sebesi Tünde
28. Straub Andrea
29. Szajkó Katalin
30. Szalay Bernadett
31. Szilágyi Erika
32. Takács Erika
33. Tóth Tímea
34. Zana Szilvia
35. Zsivola András



12.B

Osztályfõnök: Széll Sándor

1. Bernáth Anikó
2. Csala István
3. Csernák Ildikó
4. Dobi Enikõ
5. Jó Andrea
6. Juhász Nimród
7. Kelemen Edit
8. Kelemen Tünde
9. Király Adrián
10. Lõrincz Anita
11. Matajsz Viktória
12. Molnár Márta
13. Nagy Éva
14. Neparáczki Nándor József
15. Német Zsuzsanna
16. Nyilasi Krisztina
17. Olasz Erika
18. Oláh Edit
19. Papp Róbert István
20. Perei Zsuzsanna Éva
21. Szabó Ildikó
22. Szakács Brigitta
23. Szenészi Szabolcs
24. Széll Edit
25. Táborosi Andrea
26. Tóth Jolán
27. Várszegi Mónika Andrea
28. Nyáguly Ildikó
29. Pap Erika Andrea

Levelezõ tagozat A osztály:

Osztályfõnök: Kovács Lajos

1. Apjokné Szecsei Mónika
2. Banyó Zoltánné
3. Barta Henriett
4. Kinka Éva
5. Kovács Tímea
6. Nyerges Erzsébet
7. Pásztor Andrea
8. Rácz Csaba
9. Sisák Bernadett
10. Szekeresné Gaál Edit
11. Szepesi János
12. Szûcsné Rakonczai Éva
13. Tamás Ildikó
14. Tóthné Vigh Éva
15. Tóth Zoltánné


Levelezõ tagozat B osztály:

Osztályfõnök: Orbán Klára

1. Acsay Hedvig Irén
2. Bárdos András
3. Csejteiné Túri Mária
4. Elekes Katalin
5. Halász István
6. Hatiné Mari Ágota
7. Juhász Ágnes
8. Kis Csaba
9. Kiss Emese
10. Kovács László
11. Májer Ida
12. Nagy Andrea
13. Rácz Attila
14. Sirokmán Ild


© 2017 - Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma