Üdvözöljük a KERI weboldalán!
Tekintse meg beiskolázási menüpontunkat, illetve keressen a www.facebook.com /makokeri oldalon.


Start | Stop

Szakgimnázium?
Szakközépiskola?


Szakmák éjszakája 2017
Siker az OSZTV
országos döntőjében!
Felnőttoktatás
Induló képzéseink a
2017/2018-as tanévben

Almanach






1996-97

12.a.

Osztályfõnök: Venczelné Janáky Marianna
Horváth Erzsébet

1. Balázs Ilona
2. Bálint Mária
3. Bálint Nagy Róbert
4. Borbás Mónika
5. Brútyó Imre
6. Csávás Anita
7. Csertus Kitti
8. Fekete Orsolya
9. Györki Norbert
10. Horváth Gábor
11. Hugyecz Gabriella
12. Juracsek Andrea
13. Keló Erzsébet
14. Kis - Jakab Péter
15. Kohonitz Ágnes
16. Kormány Gábor
17. Korom Aranka
18. Ludányi György
19. Nacsa Norbert
20. Nádasdi Ferenc
21. Nagy Kitti
22. Nyilasi Gyöngyi
23. Papdi Dorina
24. Pomikula Tünde
25. Rácz Aliz
26. Rácz Andrea
27. Steinerbrunner Zsolt
28. Szabó Emese
29. Szabó Melinda
30. Szalai Károly
31. Szilágyi Anita
32. Szûcs Zsuzsanna
33. Tóth Gábor
34. Tóth Magdolna
35. Tóth Mária
36. Beke Margit


12.b.

Osztályfõnök: Pál László

1. Ádók Ildikó
2. Bernáth Anita
3. Borbás Ágnes
4. Dobsa Edit
5. Dorogi Zsuzsanna
6. Felföldi Katalin
7. Gyöngyösi Anikó
8. Gyõrfi Anita
9. Hódi Éva
10. Jankó Adrienn
11. Jurányi Henrietta
12. Kádár Anikó
13. Kása Henrietta
14. Kiri Julianna Ildikó
15. Kosztolányi Angelika
16. Kovács Anita
17. Kovács Kitti
18. Lévai Péter
19. Liszkai Tünde
20. Megyes Krisztina
21. Molnár Rita
22. Nagy Tünde
23. Nyári Krisztián Norbert
24. Papp Emese
25. Papp János
26. Pribojszki Katalin
27. Rácz Tünde
28. Szabó Mónika
29. Szilágyi Melinda
30. Varga István
31. Vígh Zsolt



13.c.

Osztályfõnök: Kréz Tiborné

1. Barta Krisztián
2. Bátóczki Beáta
3. Bencze Márta
4. Bertók Edina
5. Dragujlov Erzsébet
6. Elekes Éva
7. Horváth Katalin Ágnes
8. Horváth-Varga Zsuzsanna
9. Nagy Bernadett
10. Juhász Jácint János
11. Kádár Ágnes
12. Kiss Gabriella
13. Molnár Erika Szilvia
14. Patkós Gyöngyi
15. Oláh Róbert
16. Ördög Ildikó
17. Romák Péter
18. Sarusi Tibor
19. Sándor Sándor Attila
20. Sánta Katalin Margit
21. Szeõke Tamás
22. Szilágyi Anikó
23. Tóth Ilona



Levelezõ:

Osztályfõnök: Kréz Tibor

1. Almási Anikó
2. Badó Tünde
3. Baranyi Ferencné


© 2017 - Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma