Szakgimnázium?
Szakközépiskola?


Szakmák éjszakája 2017
Siker az OSZTV
országos döntőjében!
Felnőttoktatás
Induló képzéseink a
2017/2018-as tanévben

Almanach






1998-1999

12.A

Osztályfõnök: Szabó Istváné

1. Andrási Szabina Éva
2. Arató Nikoletta
3. Árgyelán Diána
4. Baffia Beatrix
5. Baranyi Norbert
6. Bartha Anita
7. Báló Barbara Zsanett
8. Bocsik Anikó
9. Busa Csaba
10. Búza Katalin
11. Doba Péter Mihály
12. Fodor Katalin
13. Goda Szilvia
14. Gurmai Zsolt
15. Hajduk Annamária
16. Hevesi Ferenc
17. Joó Szilvia Eszter
18. Juhász Jácint Attila
19. Köteles Imre Viktor
20. Kürti Petronella Edina
21. Langó László
22. Lóczi Viola Katalin
23. Lõkös Gabriella
24. Marinki Márta
25. Nagy Gábor Mihály
26. Puszta Gabriella
27. Reskó Natália
28. Simon Tímea
29. Süli András József
30. Szabó Tünde
31. Szûcs Aliz
32. Tamasi Ágnes
33. Tóth Éva
34. Varga Éva
35. Varga Ildikó


12.B

Osztályfõnök: Orbán Klára

1. Antal István
2. Bartus Nelli
3. Benkõ Krisztina
4. Bringye János
5. Buruzs László
6. Franyó Gábor
7. Fülöp Erika
8. Gán Gabriella
9. Gera Krisztina
10. Havas Csilla
11. Horváth Éva
12. Kis Katalin
13. Kiss Kászló
14. Kocsis Dániel
15. Kóródi Éva
16. Korom Gábor
17. Martonosi Mariann
18. Mátó Andrea
19. Molnár József
20. Papós Nikoletta
21. Pap Zita
22. Petró Andrea
23. Pintér Ágnes
24. Szabó Norbert
25. Széll Zsolt
26. Szentpéteri Judit
27. Táborosi Gábor
28. Tokaji Rita
29. Vidács Tünde



Levelezõ (négy éves) kereskedelmi

Osztályfõnök: Orbán Klára

1. Baka Róbert
2. Borka Róbert
3. Csapó Piroska
4. Ézsiás Lilla
5. Ferencziné Huszka Hajnalka
6. Imre Sándorné Bálint judit
7. Juhász Lászlóné Németh Gyöngyi
8. Mari Attila Mihály
9. Mucsi Csilla
10. Rédai Attila
11. Sirokmán Róbert
12. Szegvári Annamária
13. Tóth Gábor Józsefné Póta Krisztina
14. Varga Beáta

13.A

Számviteli ügyintézõ

Osztályfõnök: Bereczné Juracsek Marianna

1. Bali Annamária
2. Berta Mária
3. Bíró Ágnes
4. Csontos Georgina
5. Danis Erika
6. Dékány Gábor
7. Dobó Krisztina
8. Dombegyházi Csaba
9. Erdei Szabolcs
10. Fazekas Erika
11. Gyulai Petra
12. Halasi Angelika
13. Harcsás Tímea
14. Hévé


© 2017 - Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma