Üdvözöljük a KERI weboldalán!
Tekintse meg beiskolázási menüpontunkat, illetve keressen a www.facebook.com /makokeri oldalon.


Start | Stop

Szakgimnázium?
Szakközépiskola?


Szakmák éjszakája 2017
Siker az OSZTV
országos döntőjében!
Felnőttoktatás
Induló képzéseink a
2017/2018-as tanévben

Almanach







1999-2000

12. A osztály

Osztályfõnök: Acsay Lajosné

1. Ádók Éva
2. Bakó Alíz
3. Baranyi Gábor
4. Bertók Tönde
5. Bódi Nóra
6. Bognár Mária
7. Fekete Kitti
8. Gera Dorina
9. Geyer Zsuzsanna
10. Gyenes Veronika
11. Huszár Edit
12. Kerekes Csilla Tímea
13. Kiss Gabriella
14. Köteles István
15. Kriván Irén
16. Molnár Nikoletta
17. Pintér Csaba György
18. Rácz Marianna
19. Rakity Judit Sava
20. Sándor Bernadett
21. Sata Orsolya
22. Simon Anita
23. Simon Edit
24. Sípos Emese Valéria
25. Sípos Péter
26. Szigligeti Ádám
27. Takács Magdolna
28. Török Szilvia
29. Tóth Edit
30. Varga Anita
31. Varga Csilla
32. Zelizi Zsolt

12.B
Osztályfõnök: Árgyelán György

1. Ács Mónika
2. Alatyányi Orsolya
3. Bagi Gábor
4. Bajusz Bernadett
5. Borka Tibor
6. Bozó Éva Mária
7. Darázs Katalin
8. Dékány Szilvia
9. Dévai Andrea
10. Furák Erika
11. Horváth Anikó
12. Kászián Adél
13. Király Csilla
14. Kósa Krisztina
15. Kostyálik Bernadett
16. Kovács Attila
17. Lakó Imre
18. Lõcsei Ibolya
19. Máté Beatrix
20. Nagyfalusi Ágnes
21. Orosz János
22. Papp Anita
23. Rajki Csanád
24. Rakity Aurél
25. Szabó Mónika
26. Szalóky Andrea
27. Váradi Krisztián
28. Vígh Krisztina

13.A

Osztályfõnök: Horváth Erzsébet
1. Báló Barbara
2. Baranyi Norbert
3. Bartha Anita
4. Bocsik Anikó
5. Busa Csaba
6. Buza Katalin
7. Doba Péter
8. Fodor Katalin
9. Goda Szilvia
10. Gurmai Zsolt
11. Hajduk Annamária
12. Hevesi Ferenc
13. Joó Szilvia
14. Juhász Jácint
15. Köteles Imre
16. Kürti Petronella
17. Langó László
18. Lóczi Viola
19. Lõkös Gabriella
20. Marinki Márta
21. Nagy Gábor
22. Puszta Gabriella
23. Szabó Tünde
24. Szûcs Alíz
25. Tamasi Ágnes
26. Tóth Éva
27. Varga Éva
28. Varga Ildikó

13.C

Osztályfõnök: Kréz Tiborné

1. Asztalos Eszter Zsuzsanna
2. Benkõ Krisztina
3. Kászián Bernadett
4. Korom Gábor
5. Langó Anett
6. Mátó Andrea
7. Nagy Bernadett
8. Nemes-Nagy Klára
9. Pálffy Zsolt
10. Papós Nikolett
11. Pataki Viktor
12. Pintér Ágnes
13


© 2017 - Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma