Szakgimnázium?
Szakközépiskola?


Szakmák éjszakája 2017
Siker az OSZTV
országos döntőjében!
Felnőttoktatás
Induló képzéseink a
2017/2018-as tanévben

Almanach







2001-2002


12.a osztály
Osztályfõnök: Szilágyi Sándorné

1. Árva Ferenc
2. Bársony Zoltán
3. Csonka Mónika
4. Engedi Balázs
5. Garan Krisztina
6. Gera Nikoletta
7. Gera Tamás
7. Gorcsa Krisztina
8. Gruber Mónika
9. Gulyás Nikoletta
10. Gyenge Ferenc
11. Habi Gabriella
12. Harcsás Krisztina
13. Herczeg Aranka
14. Horváth Gabriella
15. Judik Emese
16. Kanász-Nagy Máté
17. Kis Edit
18. Kiss Krisztina
19. Koczkás Erika
20. Kónya Anett
21. Kovács Andrea
22. Köteles Violetta
23. Magony Melinda
24. Méreg Zsuzsanna
25. Mózes Gábor
26. Nyári Szilvia
27. Pintér Szabina
28. Prónai Éva
29. Rakonczai Erika
30. Szegedi Krisztián
31. Szegvári Zoltán
32. Tomozi Anett
33. Teleki Erika
34. Varga Zoltán
35. Vetró Imre
36. Vörös Mónika



12.b osztály
Osztályfõnök: Széll Sándor

1. Angyal Marianna
2. Babar Ibolya
3. Báló Mónika
4. Balogh Eleonóra
5. Baranyi Csaba
6. Benke Gábor
7. Berényi Andrea Katalin
8. Boda Klára
9. Dévai Zsolt
10. Faragó Orsolya
11. Forrai Erika
12. Hegyi Renáta
13. Horváth Tímea
14. Jáksó Edit
15. Joó Ildikó
16. Kalapis Anita Judit
17. Kiss Nóra Sára
18. Kóródi Attila
19. Kósa Györgyi
20. Kracsin Mónika
21. Kúsz Péter
22. Lehoczki-Krsjak Szilvia
23. Nagy Péter
22. Nádasdi Andrea
24. Papp Anita
25. Rácz Anita
26. Simon Katalin
27. Szilágyi Orsolya
28. Túri Krisztián
29. Vajdovics Ibolya Ildikó
30. Varga Katalin

13. a Számviteli ügyintézõ

Osztályfõnök: Venczelné Janáky Marianna

1. Ádók Csaba
2. Balogh Emese
3. Baranyai Bertalan
4. Baranyi Anikó
5. Bodó Anikó
6. Dobó Gábor
7. Erdei Erika
8. Fodor Kitti
9. Forró Dóra
10. Gulyás Anita
11. Gulyás Szilvia
12. Hájas Zsuzsanna
13. Kaszián Péter
14. Kovács Nándor
15. Kurai Katalin
16. Lajos Szilvia
17. Mágori Anikó
18. Márta Eszter
19. Nagy Andrea
20. Petrik Gábor
21. Szabó Éva
22. Szretykó Krisztián
23. Tánczos Helga
24. Tóth Éva
25. Varga András


13. c Számviteli ügyintézõ

Ostzályfõnök: Horváth Erzsébet

1. Batta Hajnalka
2. Bohn Katalin
3


© 2017 - Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma