Szakgimnázium?
Szakközépiskola?


Szakmák éjszakája 2017
Siker az OSZTV
országos döntőjében!
Felnőttoktatás
Induló képzéseink a
2017/2018-as tanévben

Almanach







2002-2003

12.a osztály
Osztályfõnök: Szabó Istvánné

1. Bajnóczi Veronika
2. Balya Mónika
3. Bárdos Gábor
4. Csányi Tamás István
5. Cseri Ildikó
6. Csúri Márta
7. Dani Gyöngyi Julianna
8. Debreczeni Anikó
9. Dékány Petra Ágnes
10. Erdei Gabriella Klára
11. Fodor Angéla
12. Gyömbér Ildikó Mónika
13. Gyúró Petra
14. Halasi Árpád
15. Herman Gabriella
16. Horváth Barbara
17. Igaz Róbert
18. Jesity Márkó
19. Joó Melinda
20. Kelemen Mária
21. Kollár Ferenc
22. Kolozsvári Judit
23. Kovács Kitti
24. Mohácsi Anett
25. Molnár Gábor
26. Nagy Anikó Gabriella
27. Pap Éva
28. Péli Imre
29. Süli Bertalan
30. Turán Ildikó
31. Vadaszán Terézia
32. Varga Anikó
33. Vass Mónika


12.b osztály
Osztályfõnök: Papós András

1. Balogh Adél
2. Bárdos Szilvia
3. Barta Anasztázia
4. Berényi Tamás
5. Csertus Anita
6. Elek Marianna
7. Erb Norbert Ferenc
8. Kabók Orsolya
9. Kacsner Gábor
10. Károly Melinda
11. Lesták Zsanett
12. Ludányi Lilla
13. Megyeri Márta Julianna
14. Neparáczki Edit
15. Prónai Ibolya
16. Rácz Beáta
17. Szarka Sarolta
18. Székely Anita
19. Tápai István
20. Tóth Anita
21. Vancsó Beáta


12.c osztály
Osztályfõnök: Nagy Mihályné

1. Ábel Ildikó
2. Ambrus Csilla
3. Boros Márta
4. Boros Orsolya
5. Császár Gábor
6. Daróczi Brigitta
7. Dékány Emese
8. Gajdi Krisztina Ágnes
9. Gál István
10. Gáll Mária
11. Guvat Kitti
12. Imre Judit
13. Jancsó Edina
14. Kiss Adrienn
15. Kiss Diána
16. Mitykó Éva Vanda
17. Molnár Edina
18. Nádasdi Norbert
19. Szabó Marianna
20. Szakács Andrea
21. Szilvási Edina
22. Szügyi Éva
23. Török Anita
24. Török Balázs
25. Varga Zsófia

13. A
Pénzügyi-számviteli ügyintézõ

Osztályfõnök: Szilágyi Sándor

1. Árva Ferenc
2. Gera Nikoletta
3. Gorcsa Krisztina
4. Gyenge Ferenc
5. Habi Gabriella
6


© 2017 - Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma