Bejelentkezés

  • Felhasználónév:
  • Jelszó:
Felnőttoktatás
Induló képzéseink a
2017/2018-as tanévben

Szakmák éjszakája 2017
Siker az OSZTV
országos döntőjében!

Almanach







2004-05


12.A

Osztályfõnök: Árgyelán György

1. Ábrahám Edit
2. Ács Zsuzsanna
3. Aponyi Andrea
4. Bajusz Barbara
5. Baka Anett
6. Borbély Zoltán
7. Bús Ágnes
8. Farkas Melinda
9. Fodor Ákos
10. Garan Anikó
11. Gera Rita
12. György Diána
13. Hajdu József
14. Hideg Gábor
15. Jenei Zsanett
16. Kászián Ádám
17. Kemény Anett
18. Kerekes Zsuzsanna
19. Kovács Tamás Balázs
20. Krizsán Szabolcs
21. Kulcsár Tünde
22. Kurai Edina
23. Lengyel Gabriella Nikolett
24. Lucskai Dorina
25. Mátrai Gábor
26. Mircsov Renáta
27. Molnár Bernadett
28. Molnár Edina Etelka
29. Molnár Viktor
30. Nagyvári Máté
31. Ornyik Attila
32. Ördög Szabina Edit
33. Sípos Róbert
34. Szabó Ágnes
35. Szabó Anna
36. Szabó Zsanett
37. Szalma Ferenc
38. Szebenyi Andrea Sarolta
39. Szurmák Dominika
40. Szûcs Gyöngyi
41. Tóth Gabriella

12.B

Osztályfõnök: Pál László

1. Abonyi Tímea
2. Bagi János
3. Baranyi szilvia
4. Bihercz Csilla Katalin
5. Bíró Sándor
6. Boda Mariann
7. Bódi Tímea
9. Dani Csilla Rozália
10. Deák Ágnes
11. Dencsik Imre Tamás
12. Fekete Irén
13. Gilinger Alíz Teréz
14. Gyenes Zita
15. Hégely Hajnalka
16. Horváth Dóra
17. Igaz Renáta
18. Juhász-Nagy Zsuzsanna
19. Kardos Tamás
20. Kecskés Anita
21. Kocsis Anita
22. Koska Brigitta Klementina
23. Kriván Pál
24. Kruzslicz Márta
25. Legény Kitti Ibolya
26. Ökrös Vivien Anna
27. Sinka István
28. Török Dániel
29. Vas Katalin
30. Vetró Attila
31. Vígh Sarolta

13. A
Pénzügyi-számviteli ügyintézõ

Osztályfõnök: Nagy Mihályné

1. Antal Amarilla
2. Antal Roland
3. Bajer Anita Éva
4. Benkõ Renáta
5. Berhencz Beáta
6. Cseh Attila
7. Csirik Nikoletta
8. Halász Anita
9. Halász Edit
10. Jesity Gyöngyi
11. Korda Ildikó
12. Kovács Anita
13. Madarász ildikó
14. Petrovics Nikolett
15. Pomikula László
16. Tóth Péter
17. Virág Tímea


13. B. Kereskedelmi technikus

Osztályfõnök: Savanya Sándorné

1. Bicski Mariann
2. Dancsi Enikõ
3. Dani István
4. Györki Gábor
5. Juhász Anett
6. Kiss Annamária


© 2015 - Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma