Bejelentkezés

  • Felhasználónév:
  • Jelszó:
Felnőttoktatás
Induló képzéseink a
2017/2018-as tanévben

Szakmák éjszakája 2017
Siker az OSZTV
országos döntőjében!

Almanach







2009 - 2010

12. a osztály

Osztályfõnök: Várkonyi Gabriella

1. Ádók Bálint
2. Antal Dániel
3. Bakos László
4. Bálint Beáta
5. Bárdos Bence
6. Benkő Mariann
7. Bicski György
8. Dani Hajnalka
9. Diós Orsolya
10. Domokos Diána
11. Dús Beatrix
12. Fazekas Tamara
13. Ferencsik Gábor
14. Gruber Cintia
15. Imre Bernadett
16. Kecskeméti Zsolt
17. Kiss Angéla
18. Kiss Gabriella
19. Kurusa Beáta
20. Losonczi Zoltán
21. Mészáros Renáta
22. Mrlák Boglárka
23. Nagy Tímea
24. Papp Dániel
25. Pataj Alexandra
26. Pintér Angéla
27. Sass Alexandra
28. Suhajda Tamás
29. Szlovák Bernadett
30. Szűcs Tímea
31. Takács Alexandra
32. Tóth Balázs
33. Varga Levente


12.b osztály

Osztályfõnök: Ember Zsuzsanna

1. Gábor Klaudia
2. Galgóczi Tímea
3. Gáspár Kinga
4. Gránicz Nikolett
5. Gulyácsi Márk
6. Hollósi Katalin
7. Kárász Adél (évism.)
8. Kardos Renáta
9. Károlyi Ágnes
10. Kocsis Erika
11. Kovácsik Patrik
12. Martonosi Szandra
13. Mészáros Tamás
14. Miklós Enikő
15. Nagy Eliza
16. Oláh Dalma
17. Pántya Bence
18. Raffai Anita
19. Simon Alexandra
20. Szakál Bettina
21. Szalai János
22. Szőke Hermina
23. Sztojkó Alexandra
24. Talpai Orsolya
25. Tutrai Csilla Teréz
26. Varga Magdolna
27. Verba Boglárka
28. Zsurzs Attila


13.a osztály

Osztályfõnök: Pipisné István Ildikó

1. Benkő Barbara
2. Fazekas Bálint Róbert
3. Csávás Nóra
4. Horváth Éva
5. Kálmán Rozália
6. Kardos Szilvia
7. Keresztúri Andrea
8. Kovács Vivien
9. Liliom Krisztina
10. Magyar Gyöngyi
11. Marofka Melinda
12. Martonosi Mercédesz
13. Nacsa Sándor
14. Siket Renáta
15. Sipaki Ádám
16. Szénási Erzsébet
17. Szirbik Andrea
18. Tamás Bernadett
19. Totobé Anna
20. Túri Anita
21. Vígh Zoltán


13.c osztály

Osztályfõnök: Rója István

1. Báló Lilla
2. Bárdos Csaba
3. Borsos Zsanett
4. Gazdag Lívia
5. Hős Nikolett
6. Jani Éva
7. Kiss Gábor
8. Koszta Árpád
9. Kovács Krisztina
10. Kreisch Zsuzsanna
11. Laczkó Melinda
12. Mihaleczki Diána
13. Nagy Klaudia
14. Sós Ágnes
15. Szabó Barbara Csilla
16. Szabó Mihály Dávid
17. Szabó Renáta
18. Varga Anikó
19. Vig Ildikó
20. Vízhányó Kitti
21. Zöldi Viktor


14.b osztály

Osztályfõnök: Lovász Edit

1. Bada Erika
2. Bali Annamária
3. Dani Éva
4. Gránitz Éva
5. Kaszab András
6. Lőrincz Renáta
7. Miskolczi Gábor
8. Szántó Katalin
9. Szántó Mónika
10. Túri Bianka
11. Vigh László
12. Vörös Adrienn
13. Zana Erika



© 2015 - Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma