Üdvözöljük a KERI weboldalán!
Tekintse meg beiskolázási menüpontunkat, illetve keressen a www.facebook.com /makokeri oldalon.


Start | Stop

Szakgimnázium?
Szakközépiskola?


Szakmák éjszakája 2017
Siker az OSZTV
országos döntőjében!
Felnőttoktatás
Induló képzéseink a
2017/2018-as tanévben
9. évfolyam
9. A osztályfőnök: Forgácsné Busa Szilvia
  • Ádók Eliza Erika
  • Bajer Stella Napsugár
  • Balogh-Vig Natália
  • Bernát Brigitta
  • Csányi Doroti Beatrix
  • Dékány Szimonetta
  • Dömötör Roland
  • Gera Balázs
  • Hegyes Mária Alexandra
  • Lakatos Virág
  • Mándoki Odett
  • Pallagi Viktória
  • Száraz Szilvia Dorina
  • Szegi Marcell Márió
  • Szilvási Boglárka
  • Csávás Martin Róbert
  • Fülöp Kristóf
  • Fülöp Martin
  • Gera Kristóf
  • Hévézi Botond Sándor
  • Kinyó Krisztofer
  • Kórodi Mihály
  • Németh Brendon
  • Szabó Martin
  • Trényi Róbert
  • Vajka Máté
  • Vig Dávid
9. B osztályfőnök: Risch Ilona
  • Baranyi Fanni
  • Benkő Bernadett
  • Elekes Viktória
  • Gaudi Cintia
  • Gyenge Vivien
  • Jelenovits Anita
  • Kányási Evelin Rebeka
  • Kis Vanessza
  • Kiss Vanessza Dzsenifer
  • Kurusa Diána
  • Pataki Anna
  • Rajos Ágnes
  • Stefanik Bianka Ráhel
  • Szabó Zsanett
  • Szécsi Noémi
  • Dénes Eliza Orsolya
  • Dombi Evelin
  • Gecse Nelli
  • Hegedüs Rózsa Judit
  • Jó Árpád
  • Kiss Zsolt Richárd
  • Kovács Dominik Mihály
  • Kucsora Klaudia
  • Kurai Péter Gábor
  • Lakatos Richárd
  • Olasz Dorina
  • Ramotai Cintia
  • Szalamia Olivér István
  • zéll Vanda Noémi
  • Varga Anasztázia
9. C osztályfőnök: Molnár Zsolt
  • Baracsi Fanni
  • Baranyi Rómeó
  • Erdélián Zoltán
  • Farkas Dorián Péter
  • Farkas Viktória
  • Fazekas Róbert
  • Hartenstern Kevin
  • Hegedűs Máté
  • Horog Alex Antal
  • Kerekes Balázs
  • Kerekes Márk
  • Kis Bence Róbert
  • Kis Imre
  • Laczi Ákos
  • Mazuch Márk
  • Nagy Rebeka
  • Orincsai Dominik
  • Pallagi Zoltán Marcell
  • Rácz Zsolt
  • Savanya Zsolt Szilveszter
  • Tóth Boglárka
  • Vaga Vivien Nikolett
  • Varga Sándor
  • Vér Csaba Marcell
  • Vincze Kevin Olivér
10. évfolyam
10. A osztályfőnök: Tilimpás Judit
  • Apró Zsanett
  • Baranyi Attila András
  • Baranyi Balázs
  • Barna Martin
  • Bobák Bianka
  • Csöndes Szabolcs
  • Farkas Dominik Gábor
  • Gyenge Inez
  • Gyenge Kristóf
  • Gyimesi Norman
  • Hortobágyi Vivien
  • Horváth Krisztián Sándor
  • Juhász Bence
  • Kádár Dávid
  • Kovács Luca Éva
  • Kovács Márk
  • Köteles Krisztina
  • Molnár Ágnes Gizella
  • Nagy Dorina Valentina
  • Nagy Roland László
  • Nagy Zsolt
  • Sáfár Zoltán
  • Simosca Marian
  • Sóki Krisztián
  • Szabó Regina
  • Sziebig Martin János
  • Tóth Boglárka
  • Tóth Vivien Patrícia
  • Tóth-Kása Norbert
  • Tóvizi Ákos
10. B osztályfőnök: Diós Ildikó
  • Árva Zsófi
  • Bajusz Olivér
  • Bakacsi Tamara Flóra
  • Bíró Annamária
  • Borbás Kitti
  • Boros Ivó Dániel
  • Börcsök Alexandra
  • Csávás Csaba
  • Demeter Evelin
  • Farkas Kira Mirtill
  • Hegedűs Jázmin Ilona
  • Imre Viola Zsóka
  • Jelenovits Dorka
  • Joó Szilvia
  • Kerekes Martin Gergő
  • Keresztúri Norbert
  • Kiss Odett
  • Kovács Patrik
  • Kunos Márkó Gábor
  • Laudisz Alex
  • Móri Gábor
  • Nagy Edina
  • Nagy Rajmond Máté
  • Papp Nikoletta Ivett
  • Rácz Anna Rita
  • Rácz Benjámin
  • Simon Gábor Lajos
  • Somodi Alexandra
  • Szemrédi István
  • Varga Pál
2/10/1.osztályfőnök: Busa Ferenc
  • Asztalos Dániel András
  • Bacsó Bendegúz
  • Balázs Márk
  • Csáki Imre
  • Erdélyi Dániel
  • Ferenczi Botond Álmos
  • Forró Csaba
  • Fülöp Emánuel
  • Horváth Nándor
  • Kereső Adrián Erik
  • Keresztúri Tamás
  • Mezei Roland
  • Páll Botond
  • Répa Imre József
  • Sándor Martin
  • Varga Zsolt
  • Staller Milán
  • Szabó Roland
  • Szentpéteri Benjámin
  • Tar Dávid Marcell
  • Terhes Balázs
2/10/2. osztályfőnök:Szécsényi Gábor
  • Bader Richárd
  • Bali Roland
  • Bernáth Szabolcs
  • Déri Norbert
  • Fodor Tamás
  • Lajtár Krsztofer Máté
  • Nadobán János
  • Restás Roland
  • Suhajda Rómeó Szabolcs
  • Veres Róbert
  • Lakatos Dániel
  • Petrovics Károly
  • Balogh Dániel
  • Balogh Zsolt
  • Kis Roland
  • Kovács Dávid László
  • Merész Tamás
  • Kotlár Ádám
  • Vass Máté
  • Varga Alex
  • Szabó Béla
2/10/3.osztályfőnök:Kovács Gabriella
  • Bodrogi Fanni
  • Börcsök Zoltán
  • Csekő Dóra
  • Hajdú Alexandra
  • Halász Dorina
  • Hangai Zoltán
  • Hasicza Dominika
  • Jakabovics Gábor
  • Janovics Viktória
  • Juhász Balázs
  • Kocsis Csaba
  • Misku Adrián
  • Nacsa Gergő
  • Patyi Alexandra
  • Prónai Petra
  • Ruttkay.Nedeczky Adrienn
  • Sándor Cintia
  • Sarnyai Tímea
  • Schneider Brigitta
  • Simon Gergő
  • Siska József
  • Tóth Tamás
  • Varga Barbara
  • Varga Dániel
11. évfolyam
11. A osztályfőnök: Lovász Edit
  • Baranyi Enikő
  • Baranyi Norbert
  • Bíró Vanessza
  • Bódi Barnabás
  • Bódi Martin
  • Csiki Csaba
  • Danada szabina Vanda
  • Erdei Noémi Dzsenifer
  • Farkas Róbert Tamás
  • Gara Zoltán
  • Gyetvai Levente
  • Horváth Richárd
  • Jenei Rudolf
  • Juhász István
  • Kerekes Róbert
  • Kórász Imre István
  • Korpa Zsolt Krisztián
  • Kovács Enikő Kitti
  • Kovács Zoltán
  • Kúsz Boglárka
  • Lakatos Evelin Kitti
  • Nagy Dzsenifer
  • Nagy Vivien
  • Prém Aletta
  • Prónai Szimonetta
  • Simon Ádám
  • Sipos Bálint
  • Sóki Kristóf
  • Suhajda Bence
  • Surányi Tamás Dávid
  • Szabó Kitti
  • Szücs Gábor Sándor
  • Tóth Kristóf
  • Tóth Máté
  • Tóth Sándor
  • Vadlövő Regina
  • Varga Dénes Zsolt
  • Vígh Mihály
11. B osztályfőnök: Biczók László
  • Andor Alexa Diána
  • Bugyi Noémi
  • Dénes Vivien Kira
  • Dombi Tifani Mónika
  • Fodor Ádám
  • Gán Henrietta
  • Gera Boglárka
  • Gera Vivien
  • Hadobás Bence
  • Jakucs Eszter
  • Kakuszi Kitti Renáta
  • Kiss Balázs
  • Kocsis Orsolya Veronika
  • Oláh Dorottya Panna
  • Panyor Liliána
  • Petrovics Gábor Szabolcs
  • Rafael István
  • Restás Bernadett
  • Risch Róbert
  • Somogyi Laura
  • Szatmári Adrienn Petra
  • Tomaschik Szabina Regina
  • Valis Kármen Vanessza
  • Varga Máté
3/11/1. osztályfőnök: Ráthonyi Ildikó
  • Czene Ferenc
  • Jusztin Timea
  • Károly Dávid
  • Katona Alexandra
  • Kerekes Tímea Gina
  • Kiss Klaudia
  • Köteles Márk
  • Kriván Adrián Sándor
  • Lakatos Laura
  • Langó György
  • Laza Izabella Bianka
  • Móri Bálint Márk
  • Papdi Patrícia Mária
  • Polgár Rebeka
  • Pusztai Dániel
  • Rácz Bettina
  • Rákóczi Martin
  • Rontó Bernadett Martina
  • Rusu Gábriel
  • Szabó Boglárka
  • Tóth Alexandra
  • Turi Valter
3/11/2.osztályfőnök: Kolozsvári János
  • Anderkó Ferenc
  • Galváts Dávid Dániel
  • Gyenge Gábor
  • Karai Jácint János
  • Knoll János Dávid
  • Kotroczó Zoltán
  • Kriván László Henrik
  • Piri Róbert Erik
  • Rozgonyi Gábor Márk
  • Sebők Richárd László
  • Szabó Dávid
  • Szabó Gergő
  • Takács Tibor
  • Telek Nikolasz
  • Tokai Martin
  • Tokai Tamás
  • Vida Csaba
12. évfolyam
12. A osztályfőnök: Várkonyi Gabriella
  • Balázs Rebeka
  • Bódi Ferenc
  • Dalmadi Nikolett
  • Gáspár Angelika
  • Gera Ákos
  • Graur Bence
  • Homik Barnara
  • Horváth Henriett
  • Kardos Tamara
  • Kocsárdi Zoltán
  • Kriván Beatrix
  • Miklós Ádám
  • Nagy Renáta
  • Pallagi Dóra
  • Práger Katrin
  • Pribék Regina
  • Rácz Bence
  • Sipos Alexandra
  • Széll Máté Ferenc
  • Szokol Evelin
  • Szűcs Fanni
  • Vígh Barbara Anna
12. B osztályfőnök: Ember Zsuzsanna
  • Beke Dániel
  • Benkő Bertalan
  • Czene Zoltán
  • Csányi Krisztina
  • Csordás Máté
  • Fehér Nikol Peggy
  • Frank Boldozsár Csaba
  • Janesz Patrik Tamás
  • Kiss Gábor
  • Kocsis Iván
  • Kovács Judit
  • Magda Nikolett Klaudia
  • Megyesi Martin
  • Méreg Molli
  • Mohácsi Boglárka
  • Nagy József
  • Pataki Lúcia
  • Rácz Anasztázia Alexandra
  • Rajos Viktor
  • Riczó Dominik
  • Rózsavölgyi János
  • Schmidt Adrián
  • Török Natália
  • Varga Henrietta
  • Vinczi Norbert
  • Zemanko Tímea Judit
  • Zaboroschi Laurentiu Robert
13. évfolyam
5/13/1. osztályfőnök: Horváth Erzsébet
  • Apjok Kitti
  • Balázs Dzsenifer Mária
  • Csaian Milán Eduárd
  • Dóri Enikő
  • Faragó Bence
  • Gazsó György
  • Gazsó Nikolett
  • Gonda Bianka Klaudia
  • Horváth Enikő
  • Juhász Dominik
  • Kocsis Laura
  • Kolompár Bettina
  • Kovács László
  • Lengyel Ákos Norman
  • Marton Anna
  • Mészáros Bence
  • Mészáros Katinka
  • Móra Bendegúz Előd
  • Nagy Zita
  • Orvos Klaudia Tímea
  • Pataki Laura Eszter
  • Puskás Ramon
  • Terhes Alexandra
  • Túri Roland
  • Varga István Martin
5/13/2. osztályfőnök: Baunok Bernadett
  • Bartucz Máté Barna
  • Bujdosó Ágnes
  • Deszpot Adrienn
  • Faragó Ádám
  • Gera Noémi
  • Hajdu Kitti
  • Horváth Petra
  • Jakobovics Márk
  • Joó Martina
  • Juhász Brigitta
  • Kabók Áron Balázs
  • Kardos Ákos
  • Luncz Lili
  • Marofka Máté
  • Mészáros Márk
  • Siska Bettina
  • Szikszai Luca
  • Szilvási Sándor
  • Szűcs Gergő
  • Vajna Martin
  • Varga Árpád Zoltán
  • Vilmányi-Kiss Enikő
  • Zsiga Roland
14. évfolyam
2/14/1 osztályfőnök: Szekeres Krisztián
  • Barna Ivett
  • Gulyás Panni
  • Kovács Beatrix
  • Nagy Barbara
  • Szilvási Franciska
  • Tokai Barbara
  • Paulik Nikoletta
  • Racabeu Dániel
  • Besenyei Angéla
  • Csávás Bettina Mónika
  • Diós Dóra
  • Fodor Szabolcs
  • Kurai Hedvig
  • Kurunczi Zsuzsanna
  • Maglóczki Zsolt
  • Mándoki Fanni
  • Ménesi Marcell
  • Novodonszki Dóra
  • Orbán Tibor
  • Tanács Nikoletta
  • Urbán Balázs
  • Virovecz Enikő

© 2017 - Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma