Üdvözöljük a KERI weboldalán!
Tekintse meg weboldalunkat, és kövesse a facebook.com
/makokeri oldalunkat!


Start | Stop

Szakgimnázium?
Szakközépiskola?


Siker az OSZTV
országos döntőjében!
Felnőttoktatás
Induló képzéseink a
2018/2019-es tanévben
9. évfolyam
9. A osztályfőnök: Horváth Erzsébet
  • Baranyi Linett
  • Böngyik Gabriella Dorina
  • Breznyik Hanna Sára
  • Brutyó József Zoltán
  • Farkas Dávid Tamás
  • Gardi Csenge
  • Giehr Nikolett
  • Gruber Evelin
  • Karakas Laura
  • Lakatos Krisztián
  • Milicz András Roland
  • Móga Zsolt Richárd
  • Nagy Anna Korinna
  • Pataki Petra Anna
  • Rácz Viktória
  • Szépe Richárd Attila
  • Tiszai Dzsenifer
  • Tóth Mónika
  • Túri Edina
  • Varga Réka
  • Vass Máté
  • Wursach Paul Jörg
  • Zombori Krisztián
9. B osztályfőnök: Varga Gyöngyi
  • Bányai Klaudia
  • Berta Diána Nikolett
  • Besenyei Gabriella
  • Bódi Kristóf
  • Bodócsi Balázs
  • Boros Balázs
  • Fűz Adrián Máté
  • Gera Barnabás
  • Gera Csaba
  • Juhász József Zsombor
  • Kovács Krisztina
  • Kupecz János
  • Lakatos Diána Csilla
  • Lenhardt Attila
  • Nagy Rebeka
  • Nagy Szabolcs Benjámin
  • Répa Péter
  • Szabó Kitti Petra
  • Szél Sándor
  • Szigetvári Csenge
  • Szűcs Roland
  • Tóth Krisztofer Dániel
  • Túri Ervin Erhard
  • Udvari Annamária
9. C osztályfőnök: Kiss Andrea
  • Árgyelán László
  • Bálint Márk Félix
  • Balla István
  • Balog-Vig Martin
  • Baranyi András
  • Bárdos Antal Benjámin
  • Barta Dániel Bendegúz
  • Botlik Bertold
  • Csáki Kristóf Ferenc
  • Csomor Richárd
  • Dávid Dóra Ivonn
  • Gyetvai Zsanett
  • Gyulai Bence Krisztián
  • Joó Barna
  • Juhász Fanni
  • Lantos Nikolett
  • Lázár Dániel
  • Ludányi Dániel
  • Luncz Levente
  • Morvai Letícia
  • Nemes Patrik Szilárd
  • Racskó Ádám Ákos
  • Sipos Bence
  • Szabados Dávid
  • Turányi Gréta
  • Turi Viktória Regina
  • Varga Márk Tamás
  • Vass Roland Márkó
1/9/1. osztályfőnök: Almádi Róbert
  • Babolek Máté
  • Bácsván Armand Lászó
  • Bárdos Tibor
  • Béki János
  • Csonka Roland Dávid
  • Csörsz Ernő Dávid
  • Farkas Tamás
  • Fodor Martin
  • Gera Kristóf
  • Giba Norbert
  • Halász Krisztofer Gábor
  • Idul Dániel Norbert
  • Kinyó Krisztofer
  • Kolompár Zsolt
  • Lőrincz Attila
  • Mag Balázs
  • Magyar Alexander
  • Rabi Patrik
  • Rácz Péter Ferenc
  • Rácz Roland
  • Rostás Kevin Imre
  • Sarnyai Tibor
  • Schneider Gábor
  • Simon Krisztofer Róbert
  • Simon Patrik
  • Szabó Martin
  • Szalma István
1/9/2. osztályfőnök: Kordás-Harcsás Gabriella
  • Andor Adrián Gergő
  • Baróczi Dominik
  • Dimovics Evelin Melissza
  • Diós Szabolcs
  • Dömötör Vanessza Malvina
  • Farkas Dorián Péter
  • Hajnal Róbert
  • Hatvani Rinaldó
  • Károly Tibor
  • Kiss Attila
  • Kiss Vanessza Dzsenifer
  • Kovács Elizabet
  • Marjai Laura
  • Nagy Roland László
  • Pásztor Anett
  • Sáfár Zoltán
  • Szeges Csaba
  • Szendrei Vivien
  • Szimán Máté Noel
  • Virágh Tamás Krisztián
  • Zászlós Fanni
  • Zombori Nikolett Viktória
10. évfolyam
10. A osztályfőnök: Forgácsné Busa Szilvia
  • Ádók Eliza Erika
  • Bajer Stella Napsugár
  • Balogh-Vig Natália
  • Bernát Brigitta
  • Csányi Doroti Beatrix
  • Dékány Szimonetta
  • Dömötör Roland
  • Gera Balázs
  • Hegyes Mária Alexandra
  • Lakatos Virág
  • Mándoki Odett
  • Pallagi Viktória
  • Száraz Szilvia Dorina
  • Szegi Marcell Márió
  • Szilvási Boglárka
  • Csávás Martin Róbert
  • Fülöp Kristóf
  • Fülöp Martin
  • Hévézi Botond Sándor
  • Kórodi Mihály
  • Németh Brendon
  • Trényi Róbert
  • Vig Dávid
10. B osztályfőnök: Risch Ilona
  • Baranyi Fanni
  • Benkő Bernadett
  • Gaudi Cintia
  • Gyenge Vivien
  • Jelenovits Anita
  • Kányási Evelin Rebeka
  • Kis Vanessza
  • Kurusa Diána
  • Pataki Anna
  • Stefanik Bianka Ráhel
  • Szabó Zsanett
  • Szécsi Noémi
  • Dénes Eliza Orsolya
  • Dombi Evelin
  • Gecse Nelli
  • Jó Árpád
  • Kiss Zsolt Richárd
  • Kovács Dominik Mihály
  • Kucsora Klaudia
  • Kurai Péter Gábor
  • Lakatos Richárd
  • Olasz Dorina
  • Ramotai Cintia
  • Szalamia Olivér István
  • Széll Vanda Noémi
10. C osztályfőnök: Molnár Zsolt
  • Baracsi Fanni
  • Baranyi Rómeó
  • Erdélián Zoltán
  • Farkas Viktória
  • Fazekas Róbert
  • Gyimesi Norman
  • Hartenstern Kevin
  • Hegedűs Máté
  • Horog Alex Antal
  • Kerekes Balázs
  • Kerekes Márk
  • Kis Bence Róbert
  • Kis Imre
  • Laczi Ákos
  • Nagy Rebeka
  • Orincsai Dominik
  • Pallagi Zoltán Marcell
  • Rácz Zsolt
  • Savanya Zsolt Szilveszter
  • Tóth Boglárka
  • Vaga Vivien Nikolett
  • Varga Sándor
  • Vér Csaba Marcell
  • Vincze Kevin Olivér
2/10/1. osztályfőnök: Deli Zoltánné
  • Botez Martin Gábor
  • Baranyi Balázs
  • Fazekas Gábor Richárd
  • Galli Tizian Aldo
  • Gaudi Csaba
  • Görbe Szilveszter János
  • Guti Zsolt Richárd
  • Kis Márkó
  • Kis-Jakab Bence
  • Kis-Jakab Gergő
  • Mándoki Gábor
  • Nadobán Mihály
  • Panyor Zsombor
  • Ponczok Márton Máté
  • Posztós László
  • Stalmájer Attila
  • Szabó Dávid Márk
  • Szilvási Zsolt Sándor
  • Tóth Bálint
2/10/2. osztályfőnök: Ferenczi Károly
  • Berta Krisztián
  • Árva Benjámin
  • Benke Ana Maria
  • Bucsu Attila
  • Csuhaj András
  • Farkas Kira Mirtill
  • Gera Dániel István
  • Hegedűs Cintia
  • Horváth Levente
  • Horváth-Varga Angelika
  • Kaprálik Tibor
  • Kerekes Sándor Márk
  • Kimpán János
  • Kiss Dominika
  • Krajnyák József
  • Molnár Tamás
  • Orovecz Eszter
  • Petrovics Károly
  • Rákóczi Noémi Nikolett
  • Restás Bernadett
  • Sándor Erik
  • Sóki Kinga
  • Takács Regina Laura
  • Tokai Krisztián
  • Török Alex
  • Vincze Alexandra
11. évfolyam
11. A osztályfőnök: Tilimpás Judit
  • Apró Zsanett
  • Baranyi Attila András
  • Barna Martin
  • Berec Márk
  • Bobák Bianka
  • Csöndes Szabolcs
  • Farkas Dominik Gábor
  • Gyenge Inez
  • Gyenge Kristóf
  • Hortobágyi Vivien
  • Horváth Krisztián Sándor
  • Juhász Bence
  • Kádár Dávid
  • Kovács Luca Éva
  • Kovács Márk
  • Köteles Krisztina
  • Molnár Ágnes Gizella
  • Nagy Dorina Valentina
  • Nagy Zsolt
  • Simosca Marian
  • Sóki Krisztián
  • Surányi Tamás Dávid
  • Szabó Regina
  • Szekeres Károly
  • Sziebig Martin János
  • Tóth Boglárka
  • Tóth Vivien Patrícia
  • Tóth-Kása Norbert
  • Tóvizi Ákos
11. B osztályfőnök: Diós Ildikó
  • Árva Zsófi
  • Borbás Kitti
  • Bajusz Olivér
  • Bakacsi Tamara Flóra
  • Bíró Annamária
  • Boros Ivó Dániel
  • Chanyawee Saenmahayak
  • Csávás Csaba
  • Demeter Evelin
  • Dénes Vivien Kiara
  • Imre Viola Zsóka
  • Jelenovits Dorka
  • Joó Szilvia
  • Kerekes Martin Gergő
  • Keresztúri Norbert
  • Kiss Odett
  • Kunos Márkó Gábor
  • Laudisz Alex
  • Móri Gábor
  • Nagy Rajmond Máté
  • Papp Nikoletta Ivett
  • Rácz Anna Rita
  • Rácz Benjámin
  • Simon Gábor Lajos
  • Somodi Alexandra
  • Szemrédi István
  • Varga Pál
3/11/1.osztályfőnök: Busa Ferenc
  • Asztalos Dániel András
  • Bacsó Bendegúz
  • Balázs Márk
  • Csáki Imre
  • Erdélyi Dániel
  • Ferenczi Botond Álmos
  • Forró Csaba
  • Fülöp Emánuel
  • Horváth Nándor
  • Horváth-Varga Márk Bence
  • Kereső Adrián Erik
  • Keresztúri Tamás
  • Mezei Roland
  • Páll Botond
  • Répa Imre József
  • Sándor Martin
  • Schneider Eliot
  • Staller Milán
  • Szabó Roland
  • Terhes Balázs
  • Varga Zsolt
3/11/2. osztályfőnök:Szécsényi Gábor
  • Bali Roland
  • Balogh Dániel
  • Balogh Zsolt
  • Déri Norbert
  • Fodor Tamás
  • Lajtár Krsztofer Máté
  • Nadobán János
  • Kis Roland
  • Kovács Dávid László
  • Kotlár Ádám
  • Varga Alex
  • Szabó Béla
3/11/3.osztályfőnök:Kovács Gabriella
  • Aranyos Tímea
  • Bodrogi Fanni
  • Börcsök Zoltán
  • Halász Dorina
  • Hangai Zoltán
  • Jakabovics Gábor
  • Janovics Viktória
  • Juhász Balázs
  • Misku Adrián
  • Nacsa Gergő
  • Patyi Alexandra
  • Prónai Petra
  • Ruttkay.Nedeczky Adrienn
  • Sándor Cintia
  • Sarnyai Tímea
  • Schneider Brigitta
  • Simon Gergő
  • Siska József
  • Tóth Tamás
  • Varga Barbara
  • Varga Dániel
12. évfolyam
12. A osztályfőnök: Lovász Edit
  • Baranyi Enikő
  • Baranyi Norbert
  • Bíró Vanessza
  • Bódi Barnabás
  • Bódi Martin
  • Csiki Csaba
  • Danada szabina Vanda
  • Erdei Noémi Dzsenifer
  • Farkas Róbert Tamás
  • Gara Zoltán
  • Gyetvai Levente
  • Horváth Richárd
  • Jenei Rudolf
  • Juhász István
  • Kerekes Róbert
  • Kórász Imre István
  • Korpa Zsolt Krisztián
  • Kovács Enikő Kitti
  • Kovács Zoltán
  • Kúsz Boglárka
  • Lakatos Evelin Kitti
  • Nagy Vivien
  • Prém Aletta
  • Pribék Regina
  • Prónai Szimonetta
  • Simon Ádám
  • Sipos Bálint
  • Sóki Kristóf
  • Suhajda Bence
  • Surányi Tamás Dávid
  • Szabó Kitti
  • Szücs Gábor Sándor
  • Tóth Kristóf
  • Tóth Máté
  • Tóth Sándor
  • Vadlövő Regina
  • Varga Dénes Zsolt
  • Vígh Mihály
12. B osztályfőnök: Biczók László
  • Bugyi Noémi
  • Dombi Tifani Mónika
  • Fodor Ádám
  • Gán Henrietta
  • Gera Boglárka
  • Gera Vivien
  • Hadobás Bence
  • Jakucs Eszter
  • Kakuszi Kitti Renáta
  • Kiss Balázs
  • Panyor Liliána
  • Petrovics Gábor Szabolcs
  • Rafael István
  • Risch Róbert
  • Somogyi Laura
  • Szatmári Adrienn Petra
  • Tomaschik Szabina Regina
  • Valis Kármen Vanessza
  • Varga Máté
13. évfolyam
13. A osztályfőnök: Várkonyi Gabriella
  • Balázs Rebeka
  • Bódi Ferenc
  • Dalmadi Nikolett
  • Gáspár Angelika
  • Graur Bence
  • Homik Barnara
  • Kardos Tamara
  • Kocsárdi Zoltán
  • Miklós Ádám
  • Nagy Renáta
  • Pallagi Dorina
  • Práger Katrin
  • Sipos Alexandra
  • Szokol Evelin
  • Szűcs Fanni
  • Vígh Barbara Anna
13. B osztályfőnök: Ember Zsuzsanna
  • Beke Dániel
  • Benkő Bertalan
  • Czene Zoltán
  • Csányi Krisztina
  • Csordás Máté
  • Frank Boldozsár Csaba
  • Janesz Patrik Tamás
  • Kiss Gábor
  • Magda Nikolett Klaudia
  • Mohácsi Boglárka
  • Nagy József
  • Pataki Lúcia
  • Riczó Dominik
  • Rózsavölgyi János
  • Szabó Dávid
  • Vass Dóra
  • Vinczi Norbert
  • Zemanko Tímea Judit
  • Zaboroschi Laurentiu Robert

© 2017 - Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma